Nie chcesz, by to los za Ciebie decydował? Masz dość spotykania się z niewłaściwymi osobami? Pozwól naukowemu testowi osobowości be2 dopasować Cię do kogoś stworzonego dla CIEBIE. Koniec z godzinami spędzonymi na szukaniu kogoś, z kim umówisz się na dobrą randkę. Portal zrobi to za Ciebie! Wyniki testu, opis Twojego idealnego partnera/partnerki oraz polecenia kontaktu są zupełnie darmowe i nie wymagają od Ciebie żadnych zobowiązań. Nikt z zewnątrz nie będzie miał dostępu do Twoich danych personalnych i rozmów miedzy kandydatami na portalu be2. Użytkownicy mogą również jasno określić, kto może oglądać ich zdjęcia. 

 

Oparty na badaniach psychologicznych i antropologicznych test osobowości jest wykorzystywany do tworzenia listy polecanych kontaktów i pasujących do Ciebie profili. Wyniki testu przedstawią użytkownikom ich kompatybilność z drugą osobą za pomocą wartości numerycznej. Właśnie dlatego po rejestracji użytkownik powinien wypełnić personalny profil, w którym udzieli informacji dotyczących jego upodobań, zainteresowań, opinii oraz określi, kogo szuka do przyszłego związku. 

 

Na co czekasz? Wypełnij test osobowości i przekonaj się, ile osób do Ciebie pasuje. Możesz szukać partnera w swojej okolicy lub jeśli byłeś/aś już na randce z każdym ze swojego miasta, rozszerz swój geograficzny obszar poszukiwań. 

 

  • Oparte na badaniach naukowych testy osobowości nie zostawią Cię na pastwę losu
  • Darmowe testy i wyniki – odkryj pasujące do Ciebie osoby
  • Określ swój geograficzny obszar wyszukiwania